Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Starawieś - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku usługowo- handlowym w Sokołowie Podlaskim położony przy ulicy Wolności. Atrakcyjne miejsce handlowe i usługowe przy głównej arterii Sokołowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, klasyczne mieszkanie o powierzchni 42,3m2 usytuowane na I piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul 11 listopada. Zaciszne, osiedle położone w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Wiatraczna, siedlce Opis : Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w centrum Siedlec, ul. Wiatraczna 2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²15,10 m² 604 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem lokal usługowy na dworcu w Dobczynie. Powierzchnia najmu 15,10 m2. Media obejmują: energię.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wyszków

Wyszków(Starawieś + 37 km)

67 zł/m²100 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia jeden poziom o powierzchni 100m2 w budynku biurowym w Wyszkowie Możliwość wynajęcia terenu koło budynku. Lokal świeżo wykończony, wszystko nowe Rekuperacja Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia 400 m2 w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności przy rondzie w nowym budynku usługowym. Przed lokalem parking oraz parking z drugiej strony. W pobliżu znajdują się dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów(Starawieś + 50 km)

11 900 zł600 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: parter: powierzchnia ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł120 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa ok 120m2 przejezdna na wylot/ W hali jest zrobiony kanał. Pomieszczenia są przystosowane do funkcji warsztatu samochodów ciężarowych, ale mogą pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

29,78 zł/m²403 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy - 400 m , centrum Mińska Mazowieckiego Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Węgrowska

Starawieś,mazowieckie

3 000 zł480 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:807 m²

Magazyn mieści się w głębi podwórza w odległości 100m od ulicy, w magazynie znajduje się małe pomieszczenie uzytkowane poprzednio jako biuro. Do wnetrza magazynu prowadza dwie pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Starawieś

Starawieś,mazowieckie

6,25 zł/m²480 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala jak widać na zdjęciach jest w dobrym stanie jak na swój wiek wewnatrz jest wylewka cementowa ściany z blachy trapezowaj izolowanej, dwie duże bramu. wewnątrz jest małe pomieszczenie na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij